Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /www/wwwroot/cowinvalves.com/wp-includes/functions.php on line 3133

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /www/wwwroot/cowinvalves.com/wp-includes/functions.php on line 3133
Ball Valve, valvula kontrolloni, fllanxhë Valve, 150 lbs Ndërprerë Fittings - Co-Win
Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Cangzhou Co-Win Metal Products Co, Ltd, është e specializuar në manufacturering valvulat çelik, Përbërës të tubacioneve dhe produkte OEM shqetësim me industriale, kimike, industria ushqimore dhe trajtimit të ujit sector.Our cilësia është lavdëruar shumë nga klientët tanë nga Evropa , Amerika dhe Oqeani vende.

Këtu janë bashkëpunimin fitojë: Duke mbuluar një sipërfaqe prej 1200 metra squre

Linja e prodhimit: dy humbur-dylli linjat e prodhimit hedhjes investimeve, 40 grupe të lathes CNC

Kapaciteti vjetor 1200, ton 158 punëtorë, prej të cilëve 9 teknikë

LAJME

We will attend the following exhibtion, welcome to visit our booth!

Tube&Wire Dusseldorf2020,at Dusseldorf,Germany. Booth No. Hall1 A09.

FLOWTECH , Aug.31th-Sep.2nd, Booth No.7.2H533, Shanghai city
Hope to meet you in Shanghai city, Aug.31...
Co-Win 2020 exhibition
1.Valve World 2020,01-03 Dec at Dusseldor...
WhatsApp Online Chat!