valvula China 2PC topin F / M Çelik Prodhues dhe Furnizues | Co-Win
Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

valvula topin 2PC F / M Çelik

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No.: CW BV-2FM Material: Stainless Steel, 304/316 Connection Form: Thread Driving Mode: Manual Nominal Pressure: ANSI CLASS 150-900 Channel: Straight Through Type Structure: Floating Ball Valve Type: Floating Ball Valve Function:&nbsp...


Detail Product

Produkt Tags

Info Basic

Modeli Nr .:  CW BV-2FM

Materiali:  Stainless Steel, 304/316

Forma Connection:  fije

Driving Mode:  udhëzues

Presioni nominale:  ANSI CLASS 150-900

Channel:  Drejt Nëpërmjet Lloji

Struktura:  Floating Ball Valve

Lloji:  Floating Ball Valve

Funksioni:  Blow-poshtë Valve

Temperatura:  Temperatura normale, -10-150 ° C

Aplikimi:  Përdorimi shtëpiake, ujit përdorim industrial, përdorim industrial

Emri:  2pc Ball Valve

Certifikata:  ISO9001, PED2014 / 68 / EC, RoHS, arrijnë, ATEX.

Madhësi:  1/4 "-4"

Presioni:  1000PSI

Ngjyra:  Gri

Connection:  i ndërprerë

Media:  Water Oil Gas

Informacion shtesë

Paketimi:  kuti kartoni

Produktiviteti:  50000Sets / Muaj

Markë:  CW

Transportation:  Ocean, Land, Air

Vendi i origjinës:  Cangzhou, Hebei, China

Furnizimi Aftësia:  100Tons / Muaj

Certifikata:  ISO9001, PE2014 / 68 / EC, RoHS, REACH, ATEX

Kodi HS:  8481804090

Port:  Xingang Port, Tianjin Port

përshkrim i produktit

Cangzhou Co-Win Metal Products Co., Ltd

përshkrim i produktit

Ne kemi fabrikat tona, dhe kjo valvulave 2pc topin është një nga products.Connection jonë kryesisht e këtij valvula topin është F / M threaded.Pressure është 1000PSI / PN63.It mund të përdoret për industrinë e ujit dhe chemical.Size e Stainless çeliku 2pc valvula topin është nga 1/4 "deri 4", ne gjithashtu mund të projektimit të produkteve sipas konsumatorëve needs.And produktet tona kryesisht eksport në Evropë dhe Amerikë, në mënyrë që cilësia dhe pas shitjes shërbimi mund të sdatisfied për klientët.

Looking forward për të heasite tuaj inquary.Don't të më kontaktojnë.


2pc Ball Valve MF PN63

2pc II FM

kompania e Informacionit

1) Mbulimi: 2000 metra squre

2) numri punonjësve: 158 emplyees

3) kapaciteti vjetore: 1200Tons

4) Produktet kryesore: valvula Ball, valvula kontrolloni, valvula flutur, bashkim sanitare, camlock dhe pjesë OEM

5) Presioni rating: Class 150/300/600/900 / 1500PN16 / 25/40/63/100/160

6) Material: CF8M, CF8, CF3M, CF3, WCB dhe material tjetër


valvula topin

certifikatë

Ne kemi marrë vërtetimin e ISO9001, PED2014 / 68 / EC, RoHS, arrijnë, ATEX.

valvul 304/316 ball

kontakt


valvula topin

Mos heasite të kontaktoni me mua, të mirëpritur për ju hetim!


FAQ

1. Si mund të kontrollit të cilësisë tuaj?

1). Shkritorja është ndërtuar të premtojë materiale të papërpunuara tonë më të mirë para se të prodhimit.

2). sistem të rreptë QC është ngritur për të garantuar cilësinë superiore.

2. Cili është afati juaj e pagesës?

30% T / T para se të prodhimit, 70% T / T para se të anijeve.

3. mund të ju ofrojnë mostër?

Po, na informoni produktin që ju nevojitet.

4. Cilat industritë do të aplikohet për tuaj Valves ?

E naftës dhe gazit, minierë qymyri, i ndaluar të ujit, shpimit, projekt stacioni i energjisë, metalurgjisë dhe industri kimike, etj

Duke kërkuar për ideal F / M Ball Valve prodhues dhe furnizues? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Të gjitha SS304 / 316 Kallëp Valve janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e Hot Shitje 2pc Ball Valve. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Valves> Ball Valves

Produkt Images
  • valvula topin 2PC F / M Çelik
  • valvula topin 2PC F / M Çelik

  • I mëparshëm:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
    WhatsApp Online Chat!