China DN20 çelik Ball Valve 2pc Heavy Duty Prodhues dhe Furnizues | Co-Win
Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

DN20 çelik Ball Valve 2pc Heavy Duty

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No.: CW BV-2III Material: Stainless Steel, 304/316 Connection Form: Thread Driving Mode: Manual Nominal Pressure: ANSI CLASS 150-900 Channel: Straight Through Type Structure: Floating Ball Valve Type: Floating Ball Valve Function:&nbs...


Detail Product

Produkt Tags

Info Basic

Modeli Nr .:  CW BV-2III

Materiali:  Stainless Steel, 304/316

Forma Connection:  fije

Driving Mode:  udhëzues

Presioni nominale:  ANSI CLASS 150-900

Channel:  Drejt Nëpërmjet Lloji

Struktura:  Floating Ball Valve

Lloji:  Floating Ball Valve

Funksioni:  Blow-poshtë Valve

Temperatura:  Temperatura normale, -10-150 ℃

Aplikimi:  Përdorimi shtëpiake, ujit përdorim industrial, përdorim industrial

Certifikata:  ISO9001, PE2014 / 68 / EC, RoHS, REACH, ATEX

Connection:  i ndërprerë

Ngjyra:  Gri

Presioni:  1000WOG

Medida:  Water Oil Gas

Emri:  2pc Ball Valve

Madhësi:  1/4 "-2"

Fjala kyçe:  Full Bore 2pc Ball Valve

Informacion shtesë

Paketimi:  kuti kartoni

Produktiviteti:  50000Sets / Muaj

Markë:  CW

Transportation:  Ocean, Land, Air

Vendi i origjinës:  Cangzhou, Hebei, China

Furnizimi Aftësia:  100Tons / Muaj

Certifikata:  ISO9001, PE2014 / 68 / EC, RoHS, REACH, ATEX

përshkrim i produktit

Çelik Ball Valve 2pc Heavy Duty


çelik valvulave 2pc topin kemi dy lloje në fabrikën tonë, detyrë të lehta dhe detyrë e rëndë.

Vlerësimi presion arrijnë 1000PSI. Ky lloj valvula consisit të trajtojë / bllokohet vulën rrjedhin pajisje / PTFE dhe cilësinë cap.Good dhe çmimin më të mirë.

Ajo është përdorur gjerësisht në ujë / vaj / gazit dhe të tjerë të industrisë.

valvul 2pc ball

Shikoni drewing, boday plotë port dhe do të merret me bllokohet, jo vetëm të kënaqur me konsumatorët, por edhe shumë siguri kur kemi përdorur.

valvul 2pc ball

kompania e Informacionit

1) Mbulimi: 2000 metra squre

2) numri punonjësve: 158 emplyees

3) kapaciteti vjetore: 1200Tons

4) Produktet kryesore: valvula Ball, valvula kontrolloni, valvula flutur, bashkim sanitare, camlock dhe pjesë OEM

5) Presioni rating: Class 150/300/600/900 / 1500PN16 / 25/40/63/100/160

6) Material: CF8M, CF8, CF3M, CF3, WCB dhe material tjetër

ju do të dini më shumë detials për valvul të top çeliku inox


Grafiku rrjedhës procesCertifikatat

valvul SS304 / 316 ball


Mirë se vini në ju hetim!

Cangzhou Co-Win Metal Products Co, Ltd

kontaktoni me Robin

Telefoni: +8618003379730

QQ: 2974759198
whatsapp + 8618830723881
skype: maria040144
www.comwinvalve.com
Shto: cangxian, Hebei, china0610000

Duke kërkuar për DN20 ideal çelikut Valve Prodhuesi Stainless dhe furnizuesit? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Të gjitha 2pc Heavy Duty Valve janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e 2pc Ball Valve. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Valves> Ball Valves

Produkt Images
  • DN20 çelik Ball Valve 2pc Heavy Duty
  • DN20 çelik Ball Valve 2pc Heavy Duty
  • DN20 çelik Ball Valve 2pc Heavy Duty

  • I mëparshëm:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
    WhatsApp Online Chat!