China Silicon Sol Kallëp 1pc Ball Valves prodhues dhe furnizues | Co-Win
Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

Silicon Sol Kallëp 1pc Ball Valves

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No.: CW BV-1 Material: Stainless Steel, Stainless Steel 304/316 Connection Form: Thread Driving Mode: Manual Nominal Pressure: ANSI CLASS 150-900 Channel: Straight Through Type Structure: Floating Ball Valve Type: Floating Ball Valve, Female To Female Thread Function: Blow-...


 • Item No .: CO-WIN
 • Materiali: çelik 304/316
 • : Paketim paleta kompensatë
 • Port: Tianjin, Shangai, Ningbo, Qingdao
 • Kushtet Çmimi: FOB, CFR, CIF, Anëtarësohu FCA, KPT, CIP, EXW
 • Termat pagesës: T / T, L / C, D / A, D / P.
 • Koha Lead: 30-70 ditë.
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Modeli Nr .:  CW BV-1

  Materiali:  çelik, çelik 304/316

  Forma Connection:  fije

  Driving Mode:  udhëzues

  Presioni nominale:  ANSI CLASS 150-900

  Channel:  Drejt Nëpërmjet Lloji

  Struktura:  Floating Ball Valve

  Lloji:  Floating Ball Valve, Femër To Thread Femër

  Funksioni:  Blow-poshtë Valve

  Temperatura:  Temperatura normale, -20 ° -180 ° C

  Aplikimi:  Përdorimi shtëpiake, ujit përdorim industrial, përdorim industrial

  Madhësi:  1/4 "-2"

  Certifikata:  ISO9001, PED2014 / 68 / EU, RoHS, arrijnë, ATEX

  Ngjyra:  Gri

  Media:  Water Oil Gas

  Presioni:  1000PSI

  Ndërprerë:  NPT, BSP, BSPT, ISO7-1

  Emri i produktit:  Silicon Sol Kallëp 1pc Ball Valves

  Informacion shtesë

  Paketimi:  qese plastike / Carton / paletë

  Produktiviteti:  700Tons / Muaj

  Markë:  CW

  Transportation:  Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës:  Cangzhou, Hebei, China

  Furnizimi Aftësia:  70000pc / muaj

  Certifikata:  ISO9001, PE2014 / 68 / EU, RoHS, REACH, ATEX

  Kodi HS:  8481804090

  Port:  Xingang Port

  përshkrim i produktit

  Silicon Sol Kallëp 1pc Ball Valves

   

  Çelik valvula topin 1PC kemi 2 lloje të trajtuar dhe kjo është trajtuar zakonshme 1PC Ball Valves . Zakonshëm të trajtojë topin Valves kanë mbyllje pjesë, ajo të bëjë valvulave topinmë të sigurt. Gjithashtu në qoftë se ju dëshironi të blini valvulave të zakonshëm topin trajtojë 1PC , ju mund të më tregoni dhe unë do t'ju tregoj detaje të tyre. Ne do të përpiqemi të mira tona për të bërë ju të kënaqur. Ju lutem më kontaktoni për të dini më shumë sa më shpejt që të jetë e mundur.

   

  1pc Ball Valve

  kompania e Informacionit

  Cangzhou Cowin Metal Products Co, Ltd, është prodhuesi i Stainless çeliku top valvulave dhe pajisje. Co-win kanë 10 vjet përvojë të eksportuara dhe kryesisht tregjet është Evropë dhe Amerikë. Co-win kemi fabrika vet dhe mund të projektimit e produkteve të reja sipas vizatimeve të klientëve dhe mostra. Co-win mbulon 2000 metra katrorë andn 1200Tons kapacitet vjetor. Co-win kemi 158 punëtorë, prej të cilëve 9 teknikë. Ne ofrojmë cilësi më të mirë dhe të përpiqemi të mira tona të jenë të kënaqur për konsumatorët. Ju lutem na kontaktoni për të dini më shumë për skamja tuaj.

   

  Mini Ball Valve

   

  Certifikatat

  Co-fitojë Çelik Ball Valvesdhe pajisje kanë marrë ISO9001, PED2014 / 68 / EU, RoHS, arrijnë, ATEX.

   

  Ball Valve

  Paketim dhe Shipping

   

  valvula topin Mini

  Mini Ball Valve

  Duke pritur për kërkesën tuaj!

   

  Duke kërkuar për ideal Silicon Sol Kallëp 1pc Ball Valves prodhues dhe furnizues? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Të gjitha Lox Wax Casting 1pc Ball Valves cilësisë janë të garantuara. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e zakonshme Handle Ball Valves. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

  Kategoritë e produkteve: Valves> Ball Valves

  Produkt Images
  • Silicon Sol Kallëp 1pc Ball Valves
  • Silicon Sol Kallëp 1pc Ball Valves
  • Silicon Sol Kallëp 1pc Ball Valves
  • Silicon Sol Kallëp 1pc Ball Valves

 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!