China Lloji III 2PC Ball Valve SS304 / 316 Prodhues dhe Furnizues | Co-Win
Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

Lloji III 2PC Ball Valve SS304 / 316

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No.: CW BV-2FM Material: Stainless Steel, 304/316 Connection Form: Thread Driving Mode: Manual Nominal Pressure: ANSI CLASS 150-900 Channel: Straight Through Type Structure: Floating Ball Valve Type: Floating Ball Valve Function:&nbsp...


Detail Product

Produkt Tags

Info Basic

Modeli Nr .:  CW BV-2FM

Materiali:  Stainless Steel, 304/316

Forma Connection:  fije

Driving Mode:  udhëzues

Presioni nominale:  ANSI CLASS 150-900

Channel:  Drejt Nëpërmjet Lloji

Struktura:  Floating Ball Valve

Lloji:  Floating Ball Valve

Funksioni:  Blow-poshtë Valve

Temperatura:  Temperatura normale, -10-150 ℃

Aplikimi:  Përdorimi shtëpiake, ujit përdorim industrial, përdorim industrial

Certifikata:  ISO9001, PE2014 / 68 / EC, RoHS, REACH, ATEX

Connection:  i ndërprerë

Ngjyra:  Gri

Presioni:  1000WOG

Medida:  Water Oil Gas

Emri:  2pc Ball Valve

Madhësi:  1/4 "-2"

Informacion shtesë

Paketimi:  kuti kartoni

Produktiviteti:  50000Sets / Muaj

Markë:  CW

Transportation:  Ocean, Land, Air

Vendi i origjinës:  Cangzhou, Hebei, China

Furnizimi Aftësia:  100Tons / Muaj

Certifikata:  ISO9001, PE2014 / 68 / EC, RoHS, REACH, ATEX

Kodi HS:  8481804090

Port:  Xingang Port, Tianjin Port

përshkrim i produktit

Cangzhou Co-Win Metal Products Co., Ltd

Produkte Përshkrimi

valvulave 2pc topin kemi 3 lloje, dhe kjo është lloj III.The i ndryshëm prej tyre është weight.This një është lightest. Valvula topin 2 pc mund të përdoret për industrinë, shpërthyer në shtëpi, kimike dhe sektorin e trajtimit të ujit. Presioni i saj është 1000PSI. Madhësia e tipit III valvulave 2pc topin duhet 1/4 "në 2", ne do të në bazë të nevojave të klientëve.

Ne jemi fabrikë, kështu që çmimi i produkteve dhe cilësia do të jetë i kënaqur standarde you.The projektimin e fabrikës tonë kanë ASME, ISIO, EN, BS, DIN dhe JIS.And certifikatat tona ka ISO9001, PED2014 / 68 / BE, Rosh , arrijnë, ATEX.

Ne kemi bërë më shumë se 10 vite përvojë në `të eksportit, dhe kryesisht produktet do të eksportojë në Evropë dhe Amerikë. Mirë se vini në kërkesën tuaj.


valvul 2pc ball

valvul 2pc ball

kompania e Informacionit

1) Mbulimi: 2000 metra squre

2) numri punonjësve: 158 emplyees

3) kapaciteti vjetore: 1200Tons

4) Produktet kryesore: valvula Ball, valvula kontrolloni, valvula flutur, bashkim sanitare, camlock dhe pjesë OEM

5) Presioni rating: Class 150/300/600/900 / 1500PN16 / 25/40/63/100/160

valvula çelik topin

kontakt


valvula çelik topin

Mirë se vini në ju hetim!

Duke kërkuar për ideal PN63 2pc Ball Valve prodhues dhe furnizues? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Të gjitha Lloji III 316 Ball Valve janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e 2pc SS316 Ball Valve. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Valves> Ball Valves

Produkt Images
  • Lloji III 2PC Ball Valve SS304 / 316
  • Lloji III 2PC Ball Valve SS304 / 316
  • Lloji III 2PC Ball Valve SS304 / 316
  • Lloji III 2PC Ball Valve SS304 / 316

  • I mëparshëm:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
    WhatsApp Online Chat!